Hanna Lis dostała kuszącą propozycję pracy!


Hanna Lis dostała kuszącą propozycję pracy!

Hanna Lis (47 l.) niedawno straciła pracę. Życie nie rozpieszczało ostatnio dziennikarki. Wiedząc o tym, mąż postanowił podać jej pomocną dłoń. Czy ona jednak ją przyjmie?


Zdjęcie
Hanna Lis i Leszek Stanek /Paweł Wrzecion /MWMedia

Hanna Lis i Leszek Stanek /Paweł Wrzecion /MWMedia

Ostatnio w mediach komentowano jej smutek i malujące się na twarzy zmęczenie. Los rzeczywiście nie rozpieszczał Hanny Lis. Gwiazda zmaga się z problemami osobistymi - opiekuje się chorą matką, nie wiedzie jej się też w sprawach zawodowych. Jej program "Bez planu" zniknął z anteny stacji TVN Style.


Jak zdradziła w wywiadzie, nie może liczyć na finansowe wsparcie męża - Tomasza Lisa (51 l.). Podsyciło to jeszcze bardziej plotki sugerujące, że w ich małżeństwie dzieje się źle. Gdy dziennikarze "Na żywo" dzwonili do Hanny, by zapytać o powód jej przygnębienia, zdecydowała się go wyjawić.


"W tej chwili zajmuję się wyprowadzką mojego dziecka na studia za granicę. Jest to bardzo przykry moment tak dla mnie jak i dla mojej córki, bo jesteśmy bardzo związane" - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem. 


Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Julia (19 l.) będzie studiować we Włoszech, tak jak niegdyś jej mama. Niebawem jednak Hannę czeka jeszcze jedna życiowa rewolucja. 


Zdjęcie
Hanna Lis /Paweł Wrzecion /MWMedia

Hanna Lis /Paweł Wrzecion /MWMedia


"Mąż zaproponował jej pracę w swoim portalu internetowym. Hania krótko była w nim szefową działu, a dwa lata pisała bloga kulinarnego. Współpraca z mężem okazała się jednak stresująca. Zrezygnowała z niej dla dobra związku" - zdradza znajoma pary.


Czy teraz Hanna zdecyduje się podjąć na nowo wyzwanie?


"Od października wracam do pracy, ale nie powiem, gdzie" - oznajmiła "Na żywo". 


Czy oznacza to, że przyjęła propozycję męża? Wcześniej chodziły również plotki, że jest pochłonięta przygotowaniami do nowego, autorskiego projektu, który miałby pojawić się w stacji TVN lub TVN Style.


Jednak pogłoski te nie zostały potwierdzone. Dyrekcja stacji milczy na ten temat. Możliwe, że z braku innych wyjść, Hanka przyjęła propozycję męża, który zdecydował się jej pomoc, widząc jak bardzo żona męczy się bez pracy. 


Zdjęcie
Hanna Lis i Małgorzata Rozenek-Majdan /Baranowski /AKPA

Hanna Lis i Małgorzata Rozenek-Majdan /Baranowski /AKPA

Zdjęcie
Hanna i Tomasz Lisowie /- /MWMedia

Hanna i Tomasz Lisowie /- /MWMedia